Penzión Pribina

RODINNÁ POHODA, PLNÉ BRUŠKO, POKOJNÝ SPÁNOK

Kontakt:

Radlinského 15, 949 01 Nitra
Tel. : +421 37 631 31 61
Mobil : +421 904 684 771
Email Facebook Twitter
Free Wi-fi

Vitajte v obnovenom penzióne Pribina

Náš penzión sa nachádza v centre mesta Nitry. Táto poloha je jedinečná svojou blízkosťou k pešej zóne, Divadlu Andreja Bagara, Nitrianskemu hradu, Slovenskej poľnohospodárskej univerzite, Univerzite Konštantína Filozofa. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Mestský kúpeľ, banky, zábavné podniky a obchodné centrá.

Povedali o nás

Prijmite naše poďakovanie za  nezabudnuteľné chvíle, ktoré sme strávili vo Vašom penzióne na oslave 90-tky našej babinky. Tlmočte, prosím, úprimnú vďaku aj Vašim kolegom, ktorým sa podarilo vytvoriť  príjemnú atmosféru nielen chutným jedlom a dôstojnou výzdobou, ale aj milým vystupovaním."
p.Šumichrastová

Všetky jedlá, ktoré tu ponúkate vyzerajú veľmi dobre a verím tomu, že aj veľmi dobre chutia . Presvedčila som sa o tom osobne na jednej nemenovanej oslave.Vami pripravené jedlá boli nielen dobré a chutné, ale dali sa jesť aj očami. Ide vám to veľmi dobre,nepokazte sa. Zdravím"
Božena Trnková
 

Akcie u nás

Ak chystáte oslavu narodenín, svadbu, rôzne výročia, promócie, sväté prijímania, pozvite svoju rodinu a známych do Penziónu Pribina. Zabezpečíme Vám za výhodnú cenu všetko, čo si zažiadate. Od decentnej a estetickej výzdoby, cez chutné a sýte jedlo, až po kvalitného fotografa či živú hudbu pre ten najkrajší zážitok z Vášho výnimočného dňa. Tiež veľmi radi privítame kolektívy na firemné oslavy, recepcie, cateringy a rôzne posedenia so všetkým komfortom, ktorý je potrebný.